Yhteystiedot

Yhteystiedot

Nyyti ry
Töölönkatu 37 B (käynti A-rapun kautta)
00260 Helsinki

puh. 010 235 7520, toimisto@nyyti.fi

Henkilökunnan yhteystiedot löydät alempaa.

Median yhteydenotot

toiminnanjohtaja Minna Savolainen
puh. 044 589 6117
minna.savolainen@nyyti.fi

Laskutus

Y-tunnus 0618512-2

Verkkolaskutustunnus/OVT-tunnus          003706185122
Liaison Technologies Oy välittäjätunnus  003708599126

Yhteistyökumppanimme verkkolaskutukseen liittyvissä asioissa on Tietotili Consulting Oy,
puh. (09) 7253 0800

Mikäli verkkolaskutusta ei ole mahdollista käyttää, voi laskun toimittaa joko

  1. sähköpostilla osoitteeseen  ppk@tietotili.fi  tai
  2. kirjepostina osoitteeseen:

Nyyti ry

PL 10

01611 Vantaa

Pyydämme huomioimaan, että laskutusosoitteeseen ei tule lähettää muuta yhdistyksen postia kuin paperilaskuja. Muut yhdistyksen postit toimitetaan toimiston osoitteeseen: Töölönkatu 37 B, 00260 Helsinki

 

Henkilökunnan yhteystiedot

minna
Minna Savolainen
toiminnanjohtaja
puh. 044 589 6117
minna.savolainen@nyyti.fi

 

arja
Arja Kero
järjestösuunnittelija
puh. 050 409 0508
arja.kero@nyyti.fi

 

leena
Leena Tuuttila
kehittämiskoordinaattori
puh. 050 431 8624
leena.tuuttila@nyyti.fi

 

pa%e2%95%a0eivi
Päivi Kohta
suunnittelija
puh. 050 572 4819
paivi.kohta@nyyti.fi

 

marjo
Marjo Siltanen
suunnittelija
puh. 050 449 9360
marjo.siltanen@nyyti.fi

 


Elina Marttinen
psykologi, suunnittelija
puh. 050 432 0933
elina.marttinen@nyyti.fi

 


Minttu Naarminen
projektipäällikkö, Puhutaan kiusaamisesta! -hanke
puh. 050 526 4204
minttu.naarminen@nyyti.fi

 

annina
Annina Lindberg
hankekoordinaattori, Yhdessä yhteisöksi -hanke
puh. 050 341 7473
annina.lindberg@nyyti.fi

 

Noora
Noora Paakki
hankesuunnittelija, Voimaa opiskeluun -hanke ja KUPLA – Opiskelija päihdekulttuurin uudistajina -hanke
puh. 050 320 2482
noora.paakki@nyyti.fi