Yhteystiedot

Yhteystiedot

Nyyti ry
Töölönkatu 37 B (käynti A-rapun kautta)
00260 Helsinki

puh. 010 235 7520, toimisto@nyyti.fi

Henkilökunnan yhteystiedot löydät alempaa.

Median yhteydenotot

toiminnanjohtaja Minna Savolainen
puh. 010 235 7527, gsm 044 589 6117
minna.savolainen@nyyti.fi

Laskutus

Y-tunnus 0618512-2

Verkkolaskutustunnus/OVT-tunnus          003706185122
Liaison Technologies Oy välittäjätunnus  003708599126

Yhteistyökumppanimme verkkolaskutukseen liittyvissä asioissa on Tietotili Consulting Oy,
puh. (09) 7253 0800

Mikäli verkkolaskutusta ei ole mahdollista käyttää, voi laskun toimittaa osoitteeseen joko

sähköpostilla osoitteeseen  ppk@tietotili.fi

tai kirjepostina osoitteeseen:

Nyyti ry
PL 10
01611 Vantaa

Pyydämme huomioimaan, että laskutusosoitteeseen ei tule lähettää muuta yhdistyksen postia kuin paperilaskuja. Muut yhdistyksen postit toimitetaan toimiston osoitteeseen.

Henkilökunnan yhteystiedot

minna
Minna Savolainen
toiminnanjohtaja
puh. 010 235 7527, gsm 044 589 6117
minna.savolainen@nyyti.fi

 

arja
Arja Kero
järjestösuunnittelija
puh. 010 235 7521, gsm 050 409 0508
arja.kero@nyyti.fi

 

leena
Leena Tuuttila
kehittämiskoordinaattori
puh. 010 235 7523, gsm 050 431 8624
leena.tuuttila@nyyti.fi

 

pa%e2%95%a0eivi
Päivi Kohta
suunnittelija
puh. 010 235 7524, gsm 050 572 4819
paivi.kohta@nyyti.fi

 

annina
Annina Lindberg
suunnittelija
puh. 010 235 7526, gsm 050 341 7473
annina.lindberg@nyyti.fi

 

marjo
Marjo Siltanen
suunnittelija
puh. 010 235 7525, gsm 050 449 9360
marjo.siltanen@nyyti.fi

 

katja
Katja Kauliomäki
suunnittelija
puh. 010 235 7529, gsm 050 320 2482
katja.kauliomaki@nyyti.fi

 

Elina Marttinen
suunnittelija
elina.marttinen@nyyti.fi
puh. 010 235 7528, gsm 050 432 0933
(hoito- ja toimivapaalla)

 

 

Minttu Naarminen
projektipäällikkö, Puhutaan kiusaamisesta! -hanke
puh. 010 235 7522, gsm 050 526 4204
minttu.naarminen@nyyti.fi