Yhteystiedot

Yhteystiedot


Nyyti ry
Töölönkatu 37 B
00260 Helsinki

puh. 010 235 7520, toimisto@nyyti.fi

Käyntiosoite: Töölönkatu 37 A, 5. krs

Henkilökunnan yhteystiedot löydät alempaa.

Median yhteydenotot

toiminnanjohtaja Minna Savolainen
puh. 044 589 6117
minna.savolainen@nyyti.fi

Laskutus

Y-tunnus 0618512-2

Laskut pyydetään toimittamaan ensisijaisesti verkkolaskuna:

Verkkolaskutustunnus/OVT-tunnus          003706185122
Liaison Technologies Oy välittäjätunnus  003708599126

Yhteistyökumppanimme verkkolaskutukseen liittyvissä asioissa on Tietotili Consulting Oy,
puh. (09) 7253 0800

Mikäli verkkolaskutusta ei ole mahdollista käyttää, voi laskun toimittaa joko

sähköpostilla osoitteeseen  ppk@tietotili.fi   tai kirjepostina osoitteeseen:

Nyyti ry
PL 10
01611 Vantaa

Laskutusosoitteeseen ei tule lähettää muuta yhdistyksen postia kuin paperilaskuja. Muut postit toimitetaan osoitteeseen: Nyyti ry, Töölönkatu 37 B, 00260 Helsinki

 

Henkilökunnan yhteystiedot

Minna Savolainen
toiminnanjohtaja
puh. 044 589 6117
minna.savolainen@nyyti.fi

Elina Marttinen
Elina Marttinen
kehittämispäällikkö, psykologi, PsT
puh. 050 432 0933
elina.marttinen@nyyti.fi

Arja Kero
asiantuntija, viestintä ja hallinto
puh. 050 409 0508
arja.kero@nyyti.fi

Päivi Kohta
asiantuntija, verkkotoiminta ja koulutustoiminta
puh. 050 572 4819
paivi.kohta@nyyti.fi

Annu Komulainen
asiantuntija, vaikuttaminen
puh. 050 411 1661
annu.komulainen@nyyti.fi

Sofia Lindqvist

Sofia Lindqvist
asiantuntija, vapaaehtoistoiminta ja ruotsinkielinen toiminta
puh. 050 349 9294
sofia.lindqvist@nyyti.fi

Jaksaa jaksaa -hanke

Eeva Kolttola
hankekoordinaattori
puh. 050 475 9500
eeva.kolttola@nyyti.fi

Myötätuntoa korkeakouluihin -hanke

Laura Heimonen

Laura Heimonen
hankepäällikkö
puh. 050 476 0940
laura.heimonen@nyyti.fi

Sini Forssell

Sini Forssell
hankekoordinaattori
puh. 050 599 9514
sini.forssell@nyyti.fi

Takaisin opintoihin -hanke

Marjo Siltanen
hankepäällikkö
puh. 050 449 9360
marjo.siltanen@nyyti.fi

Atte Rimppi

Atte Rimppi
hankekoordinaattori
puh. 050 476 0627
atte.rimppi@nyyti.fi

Puhutaan kiusaamisesta! -hanke

Minttu Naarminen
projektipäällikkö
puh. 050 526 4204
minttu.naarminen@nyyti.fi

Voimaa opiskeluun -hanke ja KUPLA – Opiskelijat päihdekulttuurin uudistajina -hanke

Noora Paakki
hankesuunnittelija
puh. 050 320 2482
noora.paakki@nyyti.fi

Yhdessä yhteisöksi -hanke

Henna Sihvonen

Henna Sihvonen
hankekoordinaattori
puh. 050 475 9125
henna.sihvonen@nyyti.fi

Harjoittelijat

Venla Veteläinen, harjoittelija, verkkotoiminta
venla.vetelainen@nyyti.fi

Elisa Arvola, harjoittelija
elisa.arvola@nyyti.fi

Marjaana Hulkko, harjoittelija, Puhutaan kiusaamisesta! -hanke
marjaa.hulkko@nyyti.fi

Perhevapaalla olevat työntekijät

Leena Tuuttila
kehittämispäällikkö

Annina Lindberg

Annina Lindberg
hankekoordinaattori