Hyppää sisältöön

Yhteystiedot

Järjestön ja henkilökunnan yhteystiedot

Nyyti ry
Elimäenkatu 26
00520 Helsinki

puh. 010 235 7520
sähköposti: toimisto@nyyti.fi

Käyntiosoite: Kuortaneenkatu 1, 3. krs

 

Median yhteydenotot


Minna Savolainen
toiminnanjohtaja
puh. 044 589 6117
minna.savolainen@nyyti.fi

 

Laskutus

Y-tunnus 0618512-2

Laskut pyydetään toimittamaan ensisijaisesti verkkolaskuna:

Verkkolaskutustunnus/OVT-tunnus          003706185122
OpenText välittäjätunnus  003708599126

Yhteistyökumppanimme verkkolaskutukseen liittyvissä asioissa on Tietotili Consulting Oy, puh. (09) 7253 0800

Mikäli verkkolaskutusta ei ole mahdollista käyttää, voi laskun toimittaa joko

sähköpostilla osoitteeseen  ppk@tietotili.fi   tai kirjepostina osoitteeseen:

Nyyti ry
PL 10
01611 Vantaa

Laskutusosoitteeseen ei tule lähettää muuta yhdistyksen postia kuin paperilaskuja. Muut postit toimitetaan Nyytin toimiston osoitteeseen.

 

Henkilökunnan yhteystiedot

Minna Savolainen
toiminnanjohtaja
puh. 044 589 6117
minna.savolainen@nyyti.fi

Leena Tuuttila
kehittämispäällikkö
puh. 050 431 8624
leena.tuuttila@nyyti.fi

Arja Kero
asiantuntija, viestintä ja hallinto
puh. 050 409 0508
arja.kero@nyyti.fi

Päivi Kohta
asiantuntija, verkkotoiminta ja koulutustoiminta
puh. 050 572 4819
paivi.kohta@nyyti.fi

Annu Komulainen
asiantuntija, vaikuttaminen
puh. 050 411 1661
annu.komulainen@nyyti.fi

Sofia Lindqvist
asiantuntija, vapaaehtoistoiminta & ruotsinkielinen toiminta
puh. 050 349 9294
sofia.lindqvist@nyyti.fi

 

Jaksaa jaksaa -hanke

Eeva Kolttola
hankekoordinaattori
puh. 050 475 9500
eeva.kolttola@nyyti.fi

 

Myötätuntoa korkeakouluihin -hanke

Laura Heimonen
hankepäällikkö
puh. 050 476 0940
laura.heimonen@nyyti.fi

Sini Forssell
hankekoordinaattori
puh. 050 599 9514
sini.forssell@nyyti.fi¨

Linda Lindström
koordinaattori
puh./Whatsapp  050 530 2449
linda.lindstrom@nyyti.fi

 

Takaisin opintoihin -hanke

Marjo Siltanen
hankepäällikkö
puh. 050 449 9360
marjo.siltanen@nyyti.fi

Atte Rimppi
hankekoordinaattori
puh. 050 476 0627
atte.rimppi@nyyti.fi

 

Yhdessä yhteisöksi -hanke

Annina Lindberg
hankekordinaattori
puh. 050 341 7473
annina.lindberg@nyyti.fi

 

Ympäristöahdistuksen mieli -hanke


Elina Marttinen
asiantuntija, psykologi, PsT
puh. 050 432 0933
elina.marttinen@nyyti.fi

Valkoisella taustalla mustilla kirjaimilla kirjoitettuna: Kuva tulossa

Roosa Lehtinen
muotoilija
roosa.lehtinen@nyyti.fi

 

Osa- aikaiset työntekijät ja harjoittelijat

Eetu Sopanen, Miesten vuoro -vertaiskeskustelutuokioiden ohjaus, 15.1.-31.5.2021
eetu.sopanen@nyyti.fi

Laura Porevirta, harjoittelija, 25.1.-31.5.2021 (Yhdessä yhteisöksi -hanke)
laura.porevirta@nyyti.fi

Juulia Tikkanen, harjoittelija, 1.2.2021- (Vaikuttaminen ja kampanjat)
juulia.tikkanen@nyyti.fi

Anastasia Lukina Macnab, harjoittelija, 1.2.2021- (Vaikuttaminen ja kampanjat)
anastasia.lukina.macnab@nyyti.fi

Cecilia Oksanen, harjoittelija, 1.2.-19.3.2021 (Verkkotoiminta)
cecilia.oksanen@nyyti.fi

Camilla Heikkinen, harjoittelija, 1.3.-31.5.2021 (Takaisin opintoihin -hanke)
camilla.heikkinen@nyyti.fi

Henri Heikintalo, harjoittelija, 1.3.-31.5.2021 (NyytiCast-podcastit)
henri.heikintalo@nyyti.fi