Yhteystiedot

Yhteystiedot


Nyyti ry
Töölönkatu 37 B
00260 Helsinki

puh. 010 235 7520, toimisto@nyyti.fi

Käyntiosoite: Töölönkatu 37 A, 5. krs

Henkilökunnan yhteystiedot löydät alempaa.

Median yhteydenotot

toiminnanjohtaja Minna Savolainen
puh. 044 589 6117
minna.savolainen@nyyti.fi

Laskutus

Y-tunnus 0618512-2

Laskut pyydetään toimittamaan ensisijaisesti verkkolaskuna:

Verkkolaskutustunnus/OVT-tunnus          003706185122
Liaison Technologies Oy välittäjätunnus  003708599126

Yhteistyökumppanimme verkkolaskutukseen liittyvissä asioissa on Tietotili Consulting Oy,
puh. (09) 7253 0800

Mikäli verkkolaskutusta ei ole mahdollista käyttää, voi laskun toimittaa joko

sähköpostilla osoitteeseen  ppk@tietotili.fi   tai kirjepostina osoitteeseen:

Nyyti ry
PL 10
01611 Vantaa

Laskutusosoitteeseen ei tule lähettää muuta yhdistyksen postia kuin paperilaskuja. Muut postit toimitetaan osoitteeseen: Nyyti ry, Töölönkatu 37 B, 00260 Helsinki

 

Henkilökunnan yhteystiedot

minna

 

Minna Savolainen
toiminnanjohtaja
puh. 044 589 6117
minna.savolainen@nyyti.fi

 

Elina Marttinen

 

Elina Marttinen
kehittämispäällikkö, psykologi, PsT
puh. 050 432 0933
elina.marttinen@nyyti.fi

 

arja

 

Arja Kero
asiantuntija, viestintä ja hallinto
puh. 050 409 0508
arja.kero@nyyti.fi

 

 

Annu Komulainen
asiantuntija, vaikuttaminen
puh. 050 411 1661
annu.komulainen@nyyti.fi

 

pa%e2%95%a0eivi

 

Päivi Kohta
asiantuntija, verkkotoiminta ja  NYYTIN ELÄMÄNTAITOKURSSI® -ohjaajakoulutukset
puh. 050 572 4819
paivi.kohta@nyyti.fi

 

marjo

 

Marjo Siltanen
asiantuntija, vapaaehtoistoiminta
puh. 050 449 9360
marjo.siltanen@nyyti.fi

 

 

Minttu Naarminen
projektipäällikkö, Puhutaan kiusaamisesta! -hanke
puh. 050 526 4204
minttu.naarminen@nyyti.fi

 

annina

 

Annina Lindberg
hankekoordinaattori, Yhdessä yhteisöksi -hanke
puh. 050 341 7473
annina.lindberg@nyyti.fi

 

 

Noora Paakki
hankesuunnittelija, Voimaa opiskeluun -hanke ja KUPLA – Opiskelijat päihdekulttuurin uudistajina -hanke
puh. 050 320 2482

 

 

Leena Tuuttila
perhevapaalla

 

 

 

Harjoittelijat

Yhdessä yhteisöksi -hanke

Aino Harjula, aino.harjula@nyyti.fi

Verkkotoiminta

Venla Veteläinen, venla.vetelainen@nyyti.fi