Hyppää sisältöön

Yhteystiedot

Järjestön ja henkilökunnan yhteystiedot

Nyyti ry
Elimäenkatu 26
00520 Helsinki

puh. 010 235 7520
sähköposti: toimisto@nyyti.fi

Käyntiosoite: Kuortaneenkatu 1, 3. krs

 

Median yhteydenotot

toiminnanjohtaja Minna Savolainen
puh. 044 589 6117
minna.savolainen@nyyti.fi

 

Laskutus

Y-tunnus 0618512-2

Laskut pyydetään toimittamaan ensisijaisesti verkkolaskuna:

Verkkolaskutustunnus/OVT-tunnus          003706185122
Liaison Technologies Oy välittäjätunnus  003708599126

Yhteistyökumppanimme verkkolaskutukseen liittyvissä asioissa on Tietotili Consulting Oy, puh. (09) 7253 0800

Mikäli verkkolaskutusta ei ole mahdollista käyttää, voi laskun toimittaa joko

sähköpostilla osoitteeseen  ppk@tietotili.fi   tai kirjepostina osoitteeseen:

Nyyti ry
PL 10
01611 Vantaa

Laskutusosoitteeseen ei tule lähettää muuta yhdistyksen postia kuin paperilaskuja. Muut postit toimitetaan Nyytin toimiston osoitteeseen.

 

Henkilökunnan yhteystiedot

Minna Savolainen
toiminnanjohtaja
puh. 044 589 6117
minna.savolainen@nyyti.fi

Sofia Lindqvist
kehittämispäällikkö
puh. 050 349 9294
sofia.lindqvist@nyyti.fi

Arja Kero
asiantuntija, viestintä ja hallinto
puh. 050 409 0508
arja.kero@nyyti.fi

Jonatan Serue
järjestöassistentti
puh. 050 301 1774
jonatan.serue@nyyti.fi

Päivi Kohta
asiantuntija, verkkotoiminta ja koulutustoiminta
puh. 050 572 4819
paivi.kohta@nyyti.fi

Annu Komulainen
asiantuntija, vaikuttaminen & KUPLA -opiskelijat päihdekulttuurin uudistajina -hanke
puh. 050 411 1661
annu.komulainen@nyyti.fi

Linda Lindström
verkkotoiminnan koordinaattori; verkkotoiminta, etäryhmätoiminta ja verkkovapaaehtoistoiminta.
puh. / Whatsapp  050 530 2449
linda.lindstrom@nyyti.fi


 
 
 
 
 
 
Tuomas Meriö
asiantuntija
puh. 050 308 3825
tuomas.merio@nyyti.fi

 
 

Jaksaa jaksaa -hanke

Eeva Kolttola
hankekoordinaattori
puh. 050 475 9500
eeva.kolttola@nyyti.fi

 

Myötätuntoa korkeakouluihin -hanke

Laura Heimonen
hankepäällikkö
puh. 050 476 0940
laura.heimonen@nyyti.fi

Sini Forssell
hankekoordinaattori
puh. 050 599 9514
sini.forssell@nyyti.fi

 

Takaisin opintoihin -hanke

Marjo Siltanen
hankepäällikkö
puh. 050 449 9360
marjo.siltanen@nyyti.fi

Atte Rimppi
hankekoordinaattori
puh. 050 476 0627
atte.rimppi@nyyti.fi

 

Yhdessä yhteisöksi -hanke


 
 
 
 
 
 
Annina Lindberg
hankekordinaattori
puh. 050 341 7473
annina.lindberg@nyyti.fi

 

Ympäristöahdistuksen mieli -hanke


Elina Marttinen
asiantuntija, psykologi, PsT
puh. 050 432 0933
elina.marttinen@nyyti.fi

 

Osa- aikaiset työntekijät ja harjoittelijat

Milla Järvensivu, harjoittelija (Nyytin podcast- tuotanto ja viestintä)
milla.jarvensivu@nyyti.fi

Roosa Lehtinen, harjoittelija (Ympäristöahdistuksen mieli -hanke).
roosa.lehtinen@nyyti.fi

Laura Suominen, harjoittelija (Takaisin opintoihin -hanke).
laura.suominen@nyyti.fi

Iiris Särkiniemi, harjoittelija (Nyytin verkkotoiminta).
iiris.sarkiniemi@nyyti.fi

 

Perhevapaalla olevat työntekijät

Leena Tuuttila
kehittämispäällikkö