Hyppää sisältöön

Yhteystiedot

Järjestön yhteystiedot

Nyyti ry
Elimäenkatu 26
00520 Helsinki

Käyntiosoite: Kuortaneenkatu 1, 3. krs

sähköposti: toimisto@nyyti.fi

Laskutus

Ohjeet ja tiedot laskujen lähettämiseksi Nyyti ry:lle löytyvät erilliseltä sivulta – linkki Laskutus-sivulle

Median yhteydenotot

Minna Savolainen, toiminnanjohtaja
puh. 044 589 6117
minna.savolainen@nyyti.fi

Henkilökunnan yhteystiedot

Ruskeahiuksinen hymyilevä nainen, jolla on silmälasit. Naisella on oranssi mekko, jonka päällä on farkkukankainen jakku.

Minna Savolainen
toiminnanjohtaja

puh. 044 589 6117
minna.savolainen@nyyti.fi

Naispuolinen hymyilevä henkilö, jolla on vaaleat hiukset ja yllä vaaleasävyinen paita.

Laura Kallio
kehittämispäällikkö

puh. 050 476 0940
laura.kallio@nyyti.fi

Miesoletettu henkilö seisoo vaalean taustan edessä. Henkilöllä on tummat lyhyet hiukset. Henkilö hymyilee ja katsoo kameraan. Päällään hänellä on vaaleansininen paita.

Tommi Yläkangas
asiantuntija, vaikuttamistyö

puh. 050 366 7786
tommi.ylakangas@nyyti.fi

Mustahiuksinen hymyilevä nainen, jolla on tummasankaiset silmälasit. Päällään naisella on musta neule, joka alla aniliininpunainen t-paita.

Arja Kero
asiantuntija, viestintä

puh. 050 409 0508
arja.kero@nyyti.fi

Ruskeahiuksinen henkilö katsoo kameraan ja hymyilee. Päällään hänellä on tumma paita.

Joni Tuokko
hallintokoordinaattori

puh. 050 501 4299
joni.tuokko@nyyti.fi

Naisoletettu henkilö. Henkilö hymyilee ja hänellä on vaalean ruskeat keskipitkät hiukset. Päällään hänellä on tumma paita.

Leena Tuuttila
asiantuntija, mentorointitoiminta

puh. 050 431 8624
leena.tuuttila@nyyti.fi

Nainen hymyilee ja katsoo kameraan. Hänellä on vaaleanruskeat puolipitkät hiukset ja silmälasit. Päällään hänelle on lyhythihainen kelta-valkokuvioinen mekko.

Päivi Kohta
asiantuntija, kohtaava verkkotoiminta

puh. 050 572 4819
paivi.kohta@nyyti.fi

Hymyilevä ruskeahiuksinen nainen, jolla on päässään vihreä panta. Naisella on yllään vaalea mekko, jonka alla on tummanvihreä poolopusero.

Essi Rantanen
asiantuntija, kohtaava verkkotoiminta

puh. 050 383 5844
essi.rantanen@nyyti.fi

Ruskeahiuksinen hymyilevä mies, jolla on viikset. Henrillä on päällään sinivalkoraidallinen t-paita.

Henri Heikintalo
asiantuntija, vapaaehtoistoiminta

puh. 050 557 3144
henri.heikintalo@nyyti.fi

Naisoletettu henkilö vaalean taustan edessä. Henkilöllä on ruskeat puolipitkät hiukset ja päällään musta paitamekko. Henkilö hymyilee ja katsoo kameraan.

Sini Forssell
asiantuntija, koulutuksellinen toiminta ja Ympäristö ja tulevaisuus mielessä -hanke

puh. 050 599 9514
sini.forssell@nyyti.fi

Valkoisella taustalla mustilla kirjaimilla kirjoitettuna: Kuva tulossa

Katri Takala
asiantuntija, sisällöntuotanto

puh. 050 445 0321
katri.takala@nyyti.fi

MiehenTila-hanke

Mies valkoisella taustalla raidallisessa paidassa. Hymyilee kameralle.

Samuli Hietala
hankepäällikkö

puh. 050 585 5436
samuli.hietala@nyyti.fi

Miesoletettu henkilö hymyilee kuvassa. Hänellä on isot silmälasit, joissa on kullan väriset sangat. Henkilöllä on päällään sininen neule.

Atte Rimppi
asiantuntija

puh. 050 476 0627
atte.rimppi@nyyti.fi

Yksinäisyystyö korkeakouluissa -hanke

Ruskeahiuksinen hymyilevä nainen, jolla on tummasankaiset silmälasit. Päällään naisella on musta paita, jossa on valkoisia raitoja.

Annina Lindberg
hankepäällikkö

puh. 050 341 7473
annina.lindberg@nyyti.fi

Vaaleahiuksinen hymyilevä nainen, jolla on päällään musta mekko.

Emmi Kyyhkynen
asiantuntija

puh. 050 433 8828
emmi.kyyhkynen@nyyti.fi

Ympäristö ja tulevaisuus mielessä -hanke

Hymyilevä, vaaleaihoinen nainen, jolla on melko lyhyet, vaaleat hiukset. Hänellä on päällään kukikas sinisävyinen paita.

Hanna Rintala
asiantuntija

puh. 050 553 1558
hanna.rintala@nyyti.fi