Kontaktuppgifter

Kontaktuppgifter


Nyyti ry
Tölögatan 37 B
00260 Helsingfors

tfn. 010 235 7520, toimisto@nyyti.fi

Ingång: Tölögatan 37 A

Mediakontakter

verksamhetsledare Minna Savolainen
tfn. 044 589 6117
minna.savolainen@nyyti.fi

Fakturering

FO-nummer 0618512-2

E-faktureringskod/EDI-kod                       003706185122
Liaison Technologies Oy förmedlarkod  003708599126

Vår samarbetspartner i frågor om e-fakturering är Tietotili Consulting Oy,
tfn. (09) 7253 0800

Pappersfakturor skickas till adress:
Nyyti ry
PB 10
01611 Vanda

eller via e-post till ppk@tietotili.fi

Personal

minna

 

Minna Savolainen
verksamhetsledare
tfn. 044 589 6117
minna.savolainen@nyyti.fi

 

 

Elina Marttinen
utvecklingschef, psykologPsD
tfn. 050 432 0933
elina.marttinen@nyyti.fi

 

arja

 

Arja Kero
specialistkommunikation och administration
tfn. 050 409 0508
arja.kero@nyyti.fi

 

 

Annu Komulainen
specialist, public relations
tfn. 050 411 1661
annu.komulainen@nyyti.fi

 

pa%e2%95%a0eivi

 

Päivi Kohta
specialist, tverksamhet och NYYTIN ELÄMÄNTAITOKURSSI®  -kurs i Levnadskonst 
tfn. 050 572 4819
paivi.kohta@nyyti.fi

 

marjo

 

Marjo Siltanen
specialist, frivilligsverksamheten
tfn. 050 449 9360
marjo.siltanen@nyyti.fi

 

 

Minttu Naarminen
projektchef, Puhutaan kiusaamisesta! -projekt
tfn. 050 526 4204
minttu.naarminen@nyyti.fi

 

annina

 

Annina Lindberg
projektkoordinator, Yhdessä yhteisöksi -projekt
tfn. 050 341 7473
annina.lindberg@nyyti.fi

 

Noora Paakki
projektplanerare, Voimaa opiskeluun -projekt och KUPLA – Opiskelijat päihdekulttuurin uudistajina -projekt
tfn. 050 320 2482
noora.paakki@nyyti.fi

 

 

 

Leena Tuuttila
på familjeledighet

 

 

 

Praktikanter

Yhdessä yhteisöksi -projekt

Aino Harjula, aino.harjula@nyyti.fi